Fitxa
Pack de 2 estudis reformats amb alta rendibilitat | Inversió llogada fins al 2027
Pineda De Mar - REF. 1426

60 m2

1

2
venda: 96.500 €
Descripció

Excel·lent oportunitat d’inversió immobiliària amb rendibilitat immediata. Es venen conjuntament 2 locals condicionats com a estudis tipus loft, situats en planta semisoterrani i reformats fa aproximadament un any i mig. Tots dos immobles es troben actualment llogats fins al gener de 2027, garantint ingressos des del primer dia.

Els estudis es lliuren totalment moblats i equipats, preparats per continuar amb la rendibilitat actual. El primer estudi genera una renda mensual de 700€ i el segon 750€, oferint una alta rendibilitat per a inversors que busquen ingressos passius i estabilitat contractual.

Els immobles disposen de cuina equipada i bany complet reformat. Un dels estudis compta, a més, amb un agradable pati interior, aportant un espai extra molt valorat pels llogaters.

La reforma recent permet minimitzar futures inversions a curt termini, convertint-se en una opció ideal per a qui busca una inversió segura, immoble llogat i bona rendibilitat en el mercat actual.

Important: es tracta de locals condicionats com a estudis i no disposen de cèdula d’habitabilitat. Es recomana valorar aquesta característica dins del projecte d’inversió.

Ideal per a inversors que busquen comprar un immoble amb llogaters, rendibilitat demostrable i una gestió senzilla.
Característiques
Preu Venda 96.500 €
Preu/m² 1.608
Construïts 60 m2
Útils 54 m2
Dormitoris 1
Banys 2

Contacta'ns

Si vols més informació sobre aquesta propietat, si us plau, omple el formulari

  Sí, he llegit i/o accepto les Condicions d'ús i la Política de privadesa
Immobles similars:
 
92.000 €
Ref. 1353  63 m2  1  1

Pis en venda a Roses, ideal per a qui vol comprar apartament a la Costa Brava. Baix d’1 habitació i 1 bany, moblat i equipat, amb balcó, terrassa, traster, persianes elèctriques i doble vidre. Terra reformat i ubicat a prop del Lidl. Una gran oportunitat per a qui busca pisos a Roses en venda.